Estetik Dergisi

ESTHETİQUE DERGİSİ HAKKINDA…

Esthetique Dergisi, uzun yıllar medyada profesyonel olarak niş markalarda görev almış, birçok copyrigt yayının Türkiye’de ilk kez yayınlanmasına öncülük ederek reklamcılık, editörlük ve grafikerlik yapmış bir ekibin kendi dergilerini üretmeye karar vermesiyle doğdu.

2 yıldır yayınlamakta olduğumuz Esthetique Dergisini Türkiye’de bu alanda bir mecra olmamasından yola çıkarak, doğru ve güvenilir bilgiyi esas alan bir anlayışla hazırlamaktayız. Bu anlamda içeriğimizin büyük bir kısmında doktor yazılarına yer vermekteyiz.

Amacımız; Estetik sektörünün nabzını tutmak, trendleri takip etmek, doğru ve güvenilir içerik sunmak, okuyucuyu her işlem ve operasyon için o konuda uzmanlaşmış doktorlara yönlendirerek rehberlik etmek.

Mottomuz; Sağlıklı estetik.

A’dan Z’ye estetikle ilgili merak ettiğiniz işlemler hakkında en doğru bilgilere ulaşabileceğiniz bir kaynak olan Esthetique Dergisinde; doktor kalemlerinden çıkan akademik makalelerin yanı sıra, bakım ve güzellik, sağlık, ünlü röportajları ve life style konulara da yer vererek, zengin bir içerik sunuyoruz.

Keyifli Okumalar…EKİBİMİZ:

Genel Yayın Yönetmeni: Nilüfer Usai

Prodüksiyon: Tuncer Şentürk

Tasarım: Tülay Dağ

Reklam Satış: Petek Öztürk

Editör: Elif Özen Özdemir

Baskı: İbrahim Çetin

Paylaş: