Estetik Dergisi

BU YILBAŞI SEZONU MAC İLE SİHRE İNAN

BU YILBAŞI SEZONU MAC İLE SİHRE İNAN

BU YILBAŞI SEZONU M·A·C İLE SİHRE İNAN!


Ta-da! Baş döndürücü yılbaşı hediyeleriyle bu sezon M·A·C’in büyüsünü her yerde hissedin! Hipnotize edici bir çekim gücüne sahip yılbaşı sezonunun ışıltısı üzerine, M·A·C tamamen optik illüzyonlardan ilham alan, içinizdeki sihri ortaya çıkaran ve artistik açıdan yüksek performansa sahip bir koleksiyon yarattı.

Gözler, dudaklar ya da cilt için tamamen yeni ve sınırlı sayıda renklerde üretilen yılbaşı koleksiyonu ürünlerini, sevdiklerinize hediye edin ya da M.A.C’in en sevilen, en çok satan ve daha önce hiç görülmemiş tonlarını içeren ürünlerinden oluşan hazır bir kit seçin! Tercihiniz hangisi olursa olsun, şaşırtıcı ve hipnotize edici optik illüzyon paketleriyle süslenmiş bu hediyelerle herkesi mutlu edeceğinizden hiç şüpheniz olmasın!

M·A·C’in Yılbaşı Koleksiyonu, sizi kendi usta makyaj artistiniz olmanız için güçlendirmeye hazır! 

Dudaklarınızı beş farklı ruj tonuyla renklendirip, ardından beş Lipglass tonunun sizi büyülemesine izin verin. “Bu rujlar, herhangi bir ruj formülünün mükemmel bir tamamlayıcısı. Büyüleyici ve ton değiştirebilen bir etkiye sahipler,” diyor Amerikalı Kıdemli Makyaj Artisti Tiffany Johnston.

Göz kamaştıran eyeliner’a dikkatinizi hokus-fokuslayın! 

Sıradanlık dışında her özelliğe sahip beş farklı tonda ışığı yansıtan gizemli ve büyülü pigmentli göz farı için “Makyajınızın her durumda bambaşka bir boyuta geçmesi için ışıkta renk değiştirerek performans gösteriyorlar,” diyor Johnston. Kaleydoskop etkili beş farklı tonla birlikte gözlerinize büyüleyici bir parti ışıltısı vereceksiniz. “Tek başlarına kullanılabilecek kadar heyecan vericiler ama aynı zamanda bambaşka bir hava katması için kat kat da sürülebilir,” diye ekliyor Johnston. 

Siz de yılbaşı makyajınızı son olarak tamamlayıcı bir kirpikle bitirin!

Setleri çok mu seviyorsun? Bir kit seç ama herhangi bir kit! “Herkesi büyülemeye hazır 20 sihirli kit var bu yılbaşı sezonunda; hile yok! Johnston, “Güven, satın alabileceğiniz bir şey değil, ama eğlence öyledir!" diyor ve ekliyor “Bu yılbaşı sezonunda makyaja artistik bir yaklaşım getirmek veya bir arkadaşınıza hediye almak istiyorsanız, M·A·C ihtiyacınız olan tüm sihre sahip!”

23/12/2021
Paylaş: