Estetik Dergisi

TAYLAN KÜMELİ İLE SELÜLİTE SAVAŞ AÇIYORUZ

TAYLAN KÜMELİ İLE SELÜLİTE SAVAŞ AÇIYORUZ
Taylan Kümeli ile selülite savaş açıyoruz! 

Selülit artık probleminiz olmayacak!

 Sağlıklı beslenme ve diyet danışmanı Taylan Kümeli yaza harika görünüp müthiş hissederek girmenin formülünü açıklıyor! 
 Yaz aylarının yaklaşması ile selülit probleminin iyi hissetmemizin önünde bir engel oluşturduğu gerçeğiyle yüzleştiğimiz günlerdeyiz... Vücutta biriken yağın düzensiz bir şekilde cilt altına yerleşmesi sonucu ortaya çıkan bu portakal kabuğu görünümüne karşı uygulayabileceğiniz birçok savunma metodu olsa da en hızlı ve en etkili çözüm için Taylan Kümeli, Pure Body anti-selülit setini öneriyor. 
 Selülitten çatlaklara, sertleşen cilt dokusu sorunundan diğer birçok cilt problemine karşı koruma sağlayan bu sette, güçlü formülü ile dikkat çeken anti selülit kreminin yanı sıra cildi besleyip nem dengesini korumasını sağlayan bir vücut kremi ve özellikle spor sonrası hayatınızı kolaylaştıracak bir rahatlama jeli bulunuyor. 
 
Bu kit için Taylan Kümeli selülite karşı etkili bir diyet listesi hazırladı. 

 Bu kit için özel olarak bir diyet listesi hazırlayan Taylan Kümeli; “Cildimizin şeklini koruyabilmesi ve vücudumuzu sarması için sağlam bir zemine bağlı olması gerekir. Bu sağlam zemin, kas dokumuzdur. Kas dokusu ile cilt arasında bir yağ dokusu bulunur. Cildimizin en üst tabakasını cildin altındaki kas dokusuna bağlayan bir bağ dokusuna sahibiz. Bu bağ dokusunun kapasitesi ve özellikleri vücudumuzun hangi bölgesinde bulunduğuna göre değişir.  Bu özellikler; kişiden kişiye, yaşam tarzına, cinsiyete, ırklara göre farklılık gösterir.   
Selülit cilt altındaki yağ tabakasının kalınlaşması ve bağ dokusunun esneklik sınırını aşması ile başlar. Gerilen ve artık daha fazla esneyemeyen bağ dokusu deriyi tutar, bağ dokusunun daha zayıf olduğu yerlerde ya da bağ aralarındaki boşluklarda ise yağ katmanı cildi dışarı doğru iter. Bu yüzden düzensiz, portakal kabuğu görüntüsü veren, çöküntü ve çıkıntılar oluşur. İşte bu duruma selülit görünümü diyoruz. Ve ne yazık ki kadınlar hormonları nedeniyle bu duruma daha meyilli.”
 Yeni ürünün aktif maddesinin farklarını açıklayan Kümeli; “Ürümüzün içinde selülit ile mücadelede fark yaratacak dört adet aktif madde yer alıyor. Bunlardan ilki; liposomal kafein. Lipozomal kafein direkt cildin altına penetre olarak kan akışını hızlandırıp selülitli bölgeye masaj etkisi yapar. İkinci aktif maddemiz Karkade, selülitin parçalanmasını hızlandırıyor ve cilde sıkılık kazandırma özelliği taşıyor. Kırmızı biber özü yağ yakımını kan akışını hızlandırırken bir diğer aktif maddemiz olan mentol de ısı ile yağ yakımını hızlandırıyor” yorumuna Pure Body by Taylan Kümeli’nin anti selülit setinin en büyük farkının kit ile birlikte hediye edilen diyet listesi olduğunu da ekliyorn
 Anti Selülit kreminin ne şekilde kullanılması gerektiğinin detaylı olarak anlatıldığı bir broşür, Taylan Kümeli’nin bir haftalık anti selülit diyeti ve birbirini destekleyen üç ürünün yer aldığı anti selülit kit’i bu yılın en iddialı ürünlerinden biri. Deneyip memnun kalmadığı hiçbir ürünün altına imzasını atmayan ve iyi yaşama giden yolda kişinin kendini sağlıklı ve iyi hissetmesi gerektiğine inanan Kümeli, Pure Body Anti- Selülit kiti ile hayatı değişen kullanıcılarını da sık sık instagram hesabında yayınlayacak. 
 Pure Body Anti- Selilüt kiti’ne http://www.purebodytaylankumeli.com ve www.hepsiburada.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Siz de iyi yaşama giden yola kendinizi iyi hissederek başlamak istiyorsanız kitinizi edinmek için geç kalmayın. 
 Instagram: @purebodytaylankumeli
 
 
 
01/09/2021
Paylaş: